Skip to content

Wykonania Medyczne

wykonania-medyczne-glowne

Sterylizatory do branży medycznej

Nasza firma zajmuje się równeż wykonywaniem urządzeń do dezynfekcji wody przeznaczonych do pracy w branży medycznej i sanitarnej. Urządzenie te ze względu na istniejące wymogi pozbawione są połączeń gwintowanych. Dlatego nasze sterylizatory wyposarzone są w złącza zaciskowe typu “tri-clamp”. Złącza te składają się z trzech rodzajów elementów – klamry zaciskowej, króćców przyłączeniowych oraz uszczelki. Stosowanie tych elementów jako przyłącza sterylizatorów zapewnia proste i szczelne połączenie naszych urządzeń do istniejącej instalacji wodnej. Ze względu na normy bakteriologiczne podczas dezynfekcji promieniami UV wymagane jest stosowanie dawki promieniowania nie mniejsze niż 1200 J/m2 przy T10=95% [1]. W wielu instalacjach zalecane jest stosowanie dawki promieniowania UV na poziomie 2000 J/m2. W poniższej tabeli zamieszczamy odpowiednie wydajności naszych urządzeń przy dawkach promieniowania odpowiednio 1200 J/m2 i 2000 J/m2.

Wszystkie korpusy naszych urządzeń wykonane są ze stali kwasoodpornej AISI 316/316L o zwiększonej wytrzymałości na działanie kwasów oraz chlorków.

Średnicę króćców przyłączeniowych do sterylizatorów wykonujemy według specyfikacji klienta.

Dodatkowo możliwe jest wykonanie korpusu sterylizatora ze szlifowaną lub polerowaną powierzchnią wewnętrzną. Zapewniamy wartość współczynnika chropowatości przy powierzchniach polerowanych na poziomie Ra≤0,8.

[1] Współczynnik przepuszczalności promieniowania UV przez warstwę wody o grubości 10 mm

Inne informacje

Informacje

Wykonania Medyczne

Nasza firma zajmuje się równeż wykonywaniem urządzeń do dezynfekcji wody przeznaczonych do pracy w branży medycznej i sanitarnej. Urządzenie te ze względu na istniejące wymogi pozbawione są połączeń gwintowanych.

Przeczytaj więcej »