Skip to content

O NAS

Nasza firma

Firma TMA zajmuje się projektowaniem oraz całościową produkcją sterylizatorów UV do cieczy oraz powietrza od 1998r. Wszystkie komponenty wykorzystywane przez nas w produkcji pochodzą z krajów Unii Europejskiej. W ciągłej sprzedaży posiadamy również części eksploatacyjne naszych urządzeń, m. im. dedykowane promienniki sygnowane naszym logiem o podwyższonej mocy oraz jakości wykonania przekładającej się na dłuższy czas pracy pomiędzy wymianami. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą przedstawioną na stronie oraz nawiązania współpracy.

Historia firmy

Firma została założona w 1998r przez Tomasza Adamowicza. Od samego początku działania misją firmy stało się zaprojektowanie oraz wyprodukowanie atrakcyjnego cenowo urządzenia pozwalającego skutecznie sterylizować wodę pitną rozwiązując tym samy problem wielu użytkowników własnych przydomowych ujęć wody a mianowicie zanieczyszczeń mikrobiologicznych. Na przestrzeni lat firma kilkukrotnie zmieniła siedzibę oraz rozbudowywała ją. Potrzeby rynku zainicjowały powstawanie nowych urządzeń do sterylizacji powietrza oraz innych cieczy.

Rozwój firmy

Firma posiada dział konstrukcji opracowujący udoskonalone serie sterylizatorów. Dysponujemy możliwością określenia przepuszczalności promieniowania UV-C w próbce płynu. Nasze produkty charakteryzują się budowa pozwalającą uzyskać zdecydowanie większe wydajności procesu sterylizacji przy tych samych gabarytach co przeciętne urządzenia oferowane na rynku.

Innowacyjne rozwiązania

Również obszar wykorzystywanych narzędzi na przestrzeni lat został znacząco rozwinięty. Firma rozpoczynała działalność jako manufaktura natomiast w chwili obecnej dysponuje parkiem maszynowym niejednokrotnie nowocześniejszym niż to ma miejsce w dużych zakładach produkcyjnych.

Produkcja

Obszar produkcji wykorzystuje najnowsze technologie takich firm jak Avia, Haas, Loeser czy Kuka. Cały proces przebiega zgodnie z założeniami Lean Manufacturing. Urządzenia powstają na miejscu, nie są wyrobem wątpliwej jakości z rynku dalekiego wschodu. Sukcesywnie typujemy oraz przeprowadzamy automatyzację czynności w celu uzyskania całkowitej powtarzalności oraz kompletnego wyeliminowania zjawiska brakowości w naszych wyrobach.

Wysoka jakość produktów

Od poprawnego działania sterylizatora zależy Państwa zdrowie, w związku z tym korzystamy wyłącznie z elementów produkowanych na terenie Unii Europejskiej ściśle wyselekcjonowanych dostawców. Nasze produkty posiadają certyfikat PZH, deklarację zgodności, są oficjalnie dopuszczone do kontaktu z wodą pitną. Na każdym etapie procesu produkcji przeprowadzane są określone systemowo kontrole. Każde z naszych urządzeń przechodzi test ciśnieniowy, każdy promiennik jest przez nas podłączany i sprawdzany przed pakowaniem i wysyłką.